Djali i Jozefina Topallit, Genari është diplomuar në ‘Universita Cattolica del Sacro Cuore’ në Milano.

Genari dhe nëna e tij, Jozefina Topalli kanë publikuar në rrjetet sociale disa foto nga ceremonia e diplomimit. Në postimin e tij Genari shkruan se kjo ishte një ditë shumë e vecantë dhe e bukur për të.

Mirëpo, ajo çfarë vihet re është veprimi i moderatores Eva Murati e cila e ka pëlqyer postimin.

Kujtojmë që Eva dhe Genari prej disa kohësh janë përfolur se i kanë dhënë fund lidhjes, megjithatë ata kanë preferuar të flasin për këtë pjesë.