Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin e saj plot surpriza dhe çudira, ku ka theksuar shumë surpriza për shenjat. Sipas Merit, martesë do të kemi për Shigjetarët.

Parashikimi më poshtë:

Dashi

Nje ceshtje pune dhe shendeti do ju preokuptoj per disa kohe deri ne mes te prillit te pakten. Perpiquni te jeni te detajuar dhe organizuar.

Demi

Do keni afatet me te bukura per tu marre me femijet tuaj por edhe me ceshtje er.otike. Duhet tashme te vendosni ne ju pelqen te vazhdoni me partnerin ekzistues.

Binjaket

Do mbyllni nje periudhe te rendesishme te jetes tuaj sidomos familjare dhe kjo ju fton per rinovim marredheniesh apo ndryshime ne vend banim.

Gaforrja

Do kerkoni te plotesoheni ne komunikim apo ta gjeni veten diku apo me dike qe shkruan qarte me saktesi apo qe ka staretegji te mireorganizuar.

Luani

Do preokupoheni shume deri ne mes te Prillit per ceshtjet ekonomike duke bere analiza konkrete dhe hapa shume te matur. Kujdes ne ate cfare deshironi.

Virgjeresha

Me ne fund deri ne mes te Prillit do ndjeheni se yjet do shendrijne per ju apo do pershtaten me temperamentin tuaj. Kerkoni plotesim shpirteror. Kujdes nga psikologjia e dobet dhe mikrobet.

Peshorja

Ajo qe nuk do jete e dukshme se jashtemi do shendrij se brendshme. Ka ardhur momenti te organizoni deshirat pasionet dhe ti jetoni me ate qe deshironi. Kujdes mbylljen ne vetvete.

Akrepi

Ju kujton hena e plote se duhet te dashuroni apo permbyllni nje relacion me dike jashte apo qe ka qene large. Kujdes cfare opsioni zgjidhni.

Shigjetari

Nje martese dhe nje pune e mire ne karriere ju therret deri ne mes te Prillit. Perpiquni te jeni sa me konkrete dhe te sakte ne veprime.

Bricjapi

Nje njohje shume e rendesishme mund tju ndricoj ose mund te marre gjithe shkelqimin tuaj duke ju bere vartes te madheshtise se vet.

Ujori

Do permbushni nje boshllek shpirteror dhe do ndjeheni se tashme ka vend vetem per argetim dashuri dhe materialish te kenaqur.

Peshqit

Perball jush bota mund te jete tashme dhe romantike dhe praktike. Si asnjehere do shijoni dy pjeset e nje medaljeje si te jene nje fat i vetem per ju.