Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin e radhës, ndërsa ka befasuar me parashikimin e saj.

Astrologia paralajmëron disa shenja horoskopi që të bëjnë kujdes, ndërsa njofton se disa të tjera do të përballen me shumë surpriza të bukura

Parashikimi:

Dashi
Sot mund te gjenden rezrvat ekonomike e materiale per te bere realitet nje enderr nje udhetim apo nje takim me dike te dashur

Demi
Sot eshte nje dite ku do merrni pergjigje pozitive per kerkesat dhe qellimet tuaja si dhe do beni realitet nje marredhenie qe kishit enderruar

Binjaket
Do keni mundesine te realizoni nje martese e cila dukej e pamundur ose nje bashkepunim te mire i cili me ne fund ju jep fat

Gaforrja
Nje plan shume i rendesishem dhe nje takim shume i mire ju con atje ku do donit sidmos ne ceshtje ligjore dhe kontakte me jashte Keni martese te dyte

Luani
Do perparoni ne planet dhe ceshtjet familjare si edhe ne nje ceshtje ekonomike ku do fuqizoni pozitiat tuaja Do keni takime intime te fuqishme

Virgjeresha
Ne planin personal dhe ligjor do forconi pozitat tuaja Nje bashkepunim i rendesishem dhe nje martese e rendesishme ju pret

Peshorja
Jeta juaj e perditeshme do kthehet ne nje perralle te bukur ku cdo dite do mari ngjyra te kendshme duke ju percjell pozitivitet

Akrepi
Do keni nje oferte shume te rendesihme dhe nje ndjesi te forte errotike dhe romantike Qellimi juaj behet partneri qe e deshironi per te ndryshuar ngjyrat e jetes me ne fund

Shigjetari
Ju pret nje etape e bukur pune dhe fantazie e romantizmi ne ambjentin ku jetoni Filmi i jetes tuaj do filloj te luhet aty Mos ikini ju do vijn ete tjeret tek ju

Bricjapi
Dashuria dhe takimet romantike do behen qellimi me i prekshem Do lidheni fuqishem me njerzit qe doni dhe do takoheni ne vende romantike

Ujori
Nje plan i rendesishem qe lidhet me familjen dhe egzistencen tuaj te bollshme materiale vihet ne funksionim Do merrni apo do fitoni shume para

Peshqit
Ka ardhur momenti te realizoni fatazite tuaja dhe endrrat tuaja Me nje sulm te vetem dhe te fuqishem mund te rrezoni cdo prtendent qe donte te futen ne jeten dhe fatin tuaj