Oriola Marashi është një nga vajzat më sexy dhe më të komëntuara të shoëbizzit shqiptar.

Ajo përflitet për format trupore dhe foto që lënë ‘pa frymë’ fansat e saj.

Në postimet e fundit ajo ka ‘lejuar’ fansat të futen në ‘bisedën private’me të dashurin. Ajo ka ndarë disa foto të një vogëlusheje që bën foto dhe ka pohuar se kështu bën dhe ajo kur partneri i kërkon të shikojë se si është veshur.

“Kur i dashuri të kërkon foto”, E ndërsa në foton tjetër ajo shkruan: “Kur i dashuri të pyet çfarë ke veshur”.