Moderatorja e njohur Roza Lati është një nga figurat më të komentuara të mediave rozë.

Roza ka treguar se i pëlqejnë shumë eksperimentet dhe shpesh herë e kemi parë të vijë ndryshe.

Pak kohë më parë ajo bëri një ndryshim në look duke I lyer flokët ngjyrë rozë, mirëpo së fundmi duket se ka hequr dorë nga bjondja.

Moderatorja ka vendosur të bëhet tërësisht brune, ndërkohë që duket se flokët e zeza e bëjnë të duket shumë e ëmbël.