Një aksident i rënd ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Bardhaj të njësisë administrative Rrethinaj të Shkodër.

Një person i cili ka qenë duke udhëtuar me motoçikletë ka humbur ekuilibrin dhe ka dalë jashtë rruge.

Aksidenti ka ndodhur në Shkodër, pranë fshatit Bardhaj.

I plagosur është identifikuar i Çesk Marashi, i cili është dërguar me urgjencë në spitalin e Shkodrës , ku ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.