Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar me video një rast të ulët të sjelljes së kreut të qeverisë së vendit, kryeministrit Edi Rama.

 

Video tregon momentet kur makina e kryeministri kalon në Rrugën e Kombit me 7 makina të tjera të eskortës së Policisë dhe Gardës së Republikës.

Statusi i plotë i Sali Berishës
Për vete Kallam Dështaku nuk paguan një qindarkë kurse fut duart e tij të zeza edhe te më të varfrit e Qarkut të Kukësit. Turp!