sh-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një pjesë të dosjes së prokurorisë për grupin e Avdylajve, ku thotë se flitet dhe për Vangjush Dakon.

 

Berisha thotë se Rama po e fsheh këtë dokument ashtu si edhe prokuroria që sipas tij ka publikuar vetëm numrat e fundit të telefonit të kryetarit të Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako.

Postimi i plotë

Ky është dokumenti që fsheh Rama për Gjushin!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb
Përshëndetje dr. kjo është pjesë e dosjes ku anëtari i

 

Avdylajve i kërkon Vangjush Dakon ta mbrojë për lëvizjen e FNSH dhe Prokuroria është kujdesur që ta fshehë nr. e plotë që mbaron me 300

 

Vangjush Dako, kryetar i Bashkisë së Durrësit 0692099300 ja dhe nr. i Dakos që mbaron me 300.