Ditën e martë këngëtarja e famshme britanike surprizoi publikun pasi njoftoi se është fejuar me të dashurin e saj 26-vjeçar Caspar Jopling.

Ellie ditën e kaluar ka shfaqur për herë të parë në publik unazën prej diamanti teksa po dilte nga stërvitja e saj në palestër.

31-vjeçarja dukej në formë të shkëlqyer dhe transmetonte vetëm energji pozitive pas këtij lajmi të shumëpritur.

Ajo nuk e ka hequr për asnjë moment unazën gjigante nga gishti i saj teksa ka rrëfyer për paparacët se është më e lumtur se kurrë.