Në mesin e më të bukurave të Evropës është edhe top modelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini.

Në çdo postim të sajin ne rrjete sociale ajo merr pëlqime dhe komente pafund.

Së fundi modelja shqiptare ndodhet me bashkëshortin e saj Dragos Savulescu me pushime në Bodrum, Turqi.

Bukuroshja ka postuar një foto në “Instagram” me një veshje gjysmë transparente dhe duke mbajtur në krahë qenushin e saj.