Një burrë ka shkuar të marrë makinën e tij në parking por është habitur jo pak kur ka parë se makina e tij ishtë përshkuar nga një plumb.

Ngjarja ka ndodhur në Kurbin, ku drejtuesi i mjetit i është drejtuar menjëherë komisariatit të Policisë për të kryer denoncimin

Është ende e paqartë nëse kemi të bëjmë me një ngjarje aksidentale apo një paralajmërim ndaj të zotit të makinës

Në informacionin paraprak në lidhje me ngjarjen Policia bën të ditur se “Më datë 15.07.2018, shtetasi Gj.Z., vjeç 66, kallëzon se ka konstatuar mjetin e tij të parkuar,

të dëmtuar nga një plumb. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”