Një person është gjetur i pajetë pasditen e kësaj të premteje në Tiranë.

Viktima, identiteti i të cilit momentalisht nuk dihet, është gjetur në një stol pranë digës së Liqenit Artificial.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë dhe ambulanca. Pritet që në vijim të ketë më shumë detaje rreth kësaj ngjarjeje.