Një tjetër ngjarje ka ndodhur në zonën e Shkodrës. Pas plagosjes së një biznesmeni në

Darragjat, pasditen e sotme një 32-vjeçar është qëlluar me armë në Kamenicë të Malësisë së Madhe.

Sipas burimeve të policisë, 32-vjeçari me inicialet Ylli Berisha, është plagosur nga dy personat, të cilët janë shpallur në kërkim.

I plagosuri është dërguar në spital, ku është jashtë rrezikut për jetën.

Sipas policisë, dy personat autorë të plagosjes janë me inicialet

L. H., 42-vjeç dhe L. H., 48 vjeç. Ende nuk ka detaje në lidhje me shkaqet e ngjarjes.