Nje aksident i rende eshte regjistruar pak minuta me pare ne Lagjen Skenderbeg ne Shkoder.

Te dhenat e para nga vendi i ngjarjes bejne me dije se nje mjet ka humbur kontrollin dhe eshte perplasur me shtyllen e ndricimit.

Sipas te dhenave, drejtuesi i mjetit ka shpetuar per mrekulli, nderkohe qe demet jane te konsiderueshme sa i takon mjetit.

Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe po heton per rrethanat e ketij aksidenti