Te pranishem stafi teknik dhe drejtuesit me te larte te klubit. E pranishme edhe presidentja e klubit Voltana Ademi.

Ne kete analize pritet te diskutohet gjate ecuria e skuadres dhe javet e mbetura te kampionatit.

Situata tek vllaznia kritike ndodhet ne vendin e parafundit ne renditje

Mbeldhja e analizes po zhvillohet ne sallen e konferences ne stadiumin “Loro Boriçi”