Aksident automobilistik ne hyrje te Lezhes .Një makinë eshtë përplasur me një motorr.

Është dëmtuar lehtë drejtuesi i motorrit. Mesohet se ai eshte derguar ne spital dhe ndodhet jashte rrezikut per jeten.

Makina ka bere manover te gabuar duke u futur kundravajtje ne karburant teksa eshte perplasur me motorricikleten.

Drejtuesi i motorrit ka shpetuat per mrekulli pasi ka patur ne koke skafandren