Një grua 51- vjeçare nga Shkodra është vetëhelmuar duke gëlltitur një sasi solucioni për pastrim. Lajmi konfirmohet nga policia e Shkodrës,

e cila në detajet e ngjarjes, nënvizon se 51- vjeçarja kishte probleme me depresionin. Po sipas uniformave blu, ajo është në spital dhe nuk paraqet rrezik për jetën.

“Më datë 12.03.2018, në lagjen “Kongresi Permetit”, në banesë, është vetëhelmuar me solucion pastrimi shtetasja A.K, vjeç 51, (e sëmurë me depresion),

e cila ndodhet në spital, pa rrezik për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër.”, thuhet në komunikatën e policisë së Shkodrës. ©ShkodraWeb