Shiten shtepi private me toke per rreth dhe apartamente ne vore kashare sauk paskuqan babrru kamez bathore durres ne astire tek fresku ne qender tek liqeni i thate dhe pas spitalit ushtarak pres vetem bleres serjoz mos beni pytje kot dhe mos me shkruani kur nuk ju intereson gje flm 0694546285

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakmercedez-benz
Artikulli tjetërreno laguna viti 2006