Mercedes c clas 220 avangard me motor evo.. Kambio manuale….Diesel…Viti prodhimit fund 2005 full option..pilot automatik..klima..serdilet me ngrohje dhe te gjitha opsionet automatike…Km origjinale 135000 e sapoardhur nga gjermania ne super gjendje perfekte dhe e sapotarguar me letra per 1 vit…0699480555